Stokta

Post-Workout 650 Gr

(8 müşteri incelemesi)

399.00

Tavsiye Edilen Tüketim Tarihi: 09.2023
Net Miktar: 650 gr
Servis Sayısı: 35
Servis Büyüklüğü: 18.5 gr

Temizle

 • 8000MGESSENTIAL AMINO ACIDS
 • 6140MGTOPLAM BCAA
 • 5000MGGLUTAMINE
 • 2000MGARGININE HCL
 • 500MGTYROSINE
 • 500MGC VİTAMİNİ

SADECE İHTİYACINIZ OLAN İÇERİKLERİ İÇERİR, GEREKMEYENLERİ İÇERMEZ!

Antrenman sonrası toparlanmaya yardımcı olmak ve Muscle-Protein Synthesis/Kas Protein Sentezini maksimize etmek amacı ile Nutrade tarafından bilimsel araştırmalar ışığında geliştirilen Postworkout antrenman sonrası Kas Protein Sentezi için gereken en önemli içerikler olan Esansiyel Amino Asitler, BCAA’lar, Glutamine ve Arginine’i bilimsel araştırmaların işaret ettiği doz ve form olan, sindirim gerektirmeyen serbest form amino asit formunda içerir. Mental toparlanma için beynin önemli nörotransmitterleri olan adrenalin, noradrenalin ve dopamin üretiminde kullandığı Tirozin ve artan Serbest Radikallere karşı yüksek dozda C vitamini ile desteklenmiştir.

 
Nahrwertangaben/Nutrition
Facts/ Enerji ve Besin Öğeleri:
Pro Portion/Per Serving*/
1 Servis (20gr)
%NRV/
%BRD
L-Glutamine 50000 mg
BCAA 2:1:1 4000 mg
  L-Leucin/L-Leucine/L-Lösin 2000 mg
  L-Isoleucin/L-Isoleucine/L-İzolösin 1000 mg
  L-Valin/L-Valine 1000 mg
Essential Amino Acid 4000 mg
  L-Leucin/L-Leucine/L-Lösin 1320 mg
  L-Valin/L-Valine 560 mg
  L-Lysin HCL/L-Lysine HCL/L-Lizin HCL 560 mg
  L-Phenylalanin/L-Phenylalanine/L-Fenilalanin 484 mg
  L-Threonin/L-Threonin/L-Treonin 420 mg
  L-Isoleucin/L-Isoleucine/L-İzolösin 260 mg
  L-Histidin/L-Histidine 196 mg
  L-Methionin/L-Methionin/L-Metiyonin 140 mg
  L-Tryptophan/Triptofan 60 mg
L-Arginin HCl/L-Arginine HCl/L-Arjinin HCl 2000 mg
L-Tyrosin/L-Tyrosine/L-Tirozin 500 mg
Vitamin C/Vitamine C 500 mg 250

İçindekiler

L-Glutamin, BCAA (L-Lösin, L-İzolösin, L-Valin), EAA (L-Lösin, L-Valin, L-Lizin HCL, L-Fenilalanin, L-Treonin, L-İzolösin, L-Histidin, L-Metiyonin, L-Triptofan), L-Arjinin HCl, Sitrik Asit, L-Tirozin, Askorbik Asit (C Vitamini), Aroma, Riboflavin, Sukraloz.

Tavsiye Edilen Tüketim Şekli:

Tavsiye Edilen Tüketim: Antrenmandan hemen sonra 1 ölçek/18.5 gr ürünü 20-250 ml su ile karıştırarak tüketiniz. Öğünlerden önce tüketebilirsiniz.


Post-Workout 650 Gr için 8 inceleme

 1. cemil dinnemez (doğrulanmış kullanıcı)

  ÜRÜN İÇERİĞİ DİĞER POST WORKOUT ÜRÜNLERİNE GÖRE DAHA DOLU ANABOLİK ETKİ VE SENTEZİN ARMASI İÇİN C VİTAMİNİDE İLAVE EDİLMİŞ BENCE TÜRKİYEDEKİ EN İYİ POST WORKOUT ÜRÜNÜ

 2. mustafabatuhanaydin (doğrulanmış kullanıcı)

  Uzun zamandır antrenman sonrası whey kullanan bir sporcuyum. Spor camiasında sıkça karşılaşılan BCAA’yı da bir dönem deneyimlemiş ve memnun kalmamıştım. Bulk’tan uzak duran bir sporcu olarak amino denemek istedim. Ürünün şöyle bir güzelliği var:

  Whey zaten lösin konusunda oldukça zengin (BCAA’ya ekstra gerek kalmıyor) ve BCAA tek başına da yeterli değil antrenman sırasında. EAA 9 çeşit aminodan oluşuyor ve BCAA’yı da kapsıyor zaten. Ürünün içinde ek olarak glutamin ve arjinin de var.
  Glutamin ve arjinin’in kas yapımında ciddi fark yaratacak bir etkisi yok (tek başına kullanıldığında), bu yüzden bunları ayrı ayrı almaktansa böyle bir üründe beraber toplamak güzel olmuş.

  Uzun zamandır piyasada böyle bir ürün eksikliği vardı çünkü pre-workout’lar doğaları gereği NO karışımlarına sahipler her ne kadar antrenman sırasında performansa yardım etse de içindeki uyarıcılar (kafein gibi) bir süre sonra etki etmemeye başlıyor toleransınız yükseldiği için. Bu yüzden NO içeriklerinin olmadığı böyle bir post-workout gayet iyi düşünülmüş, zaten gördüğüm gibi de sipariş ettim.

  Ürünü yeni kullanmaya başladım, ananas aromalısını beypazarı ile karıştırdım ve içimi oldukça iyiydi. Genelde su ile karıştırıyorlar supplementleri. Mineral suları ile karıştırmanın artısı hem elektrolitleri hem de amino asitleri beraber alabilmek. Denemekte fayda var diye düşünüyorum spor sonrası özellikle ağır idmanlara sahipseniz.

  Fiyat/performans iyi, içerik iyi, tat iyi. Tavsiyem antrenman sırasında kullanımı çünkü aminolar sindirilmeden kana karışıyor. HERKESE BOL ŞANS!

 3. Tuna Vural

  Açıkçası daha önce en çok kullandığım NUTRADE Arginine ürünüydü ve inanılmaz memnundum. RATEL serisini de denemek istedim. Post Workout ürünü gerçekten sağlam bir recovery içeriğe sahip. Üstelik hammadde kalitesinin iyi olduğu ortada çünkü etkisini yaklaşık 2 haftalık kullanım sonunda görmeye başladım ve tekrar sipariş vereceğim.

 4. Aydın C. Bozkurt

  Pre post birlikte kullanıyorum. preyi aninda hissediyorsun. pump etkisi uzun suruyor. postworkoutida sacma sapan seylerle sisirmemisler. eaa bcaa gibi pahali aminoların dozu gayet iyi.

 5. Taylan Ersoy

  Çok kaliteli bir ürün gerçekten 👏👏👏
  IG: taylan.ersoy

 6. Fatih Buğra S.

  idman sonrası ve bazen yemeklerden once alıyorum. maltodekstin taurin gibi maddelerle sisirmediginiz icin tesekkurler. Cok iyi urun.

 7. Mustafa G.

  antreman sonrası mass kullanıyorum postworkoutla nasıl kullanılır?? Gainera karıştırıp bir arada içsek olur mu? Keratinle nasıl kullanıcaz?

 8. Kerem Senol

  Pre ve post kampanyasından aldım. Balonlu naylona sarmıslar güzel saglam paketlenmiş. (Eskiden kargoları öylece kutuya koyup gonderiyorlardı.)

  Preworkoutu anında hissediyorsun. pump etkisi güzel. iyi antreman çıkartıyorsun. 9/10

  Postworkot içerik olarak çok dolu. Uzun vadede ayrıca etkisini yorumluycam.

  Karnitin ve yag yakıcıları bekliyoruz.

İnceleme yap